Apartament Prezydencki

Wszystkie ulice w na nowo-powstających etapach inwestycji posiadają odwodnienie wykonane w technologii drenażu francuskiego. Ponadto na wiosnę tego roku zaplanowano realizację systemu odwodnienia dla ulic oddanych do użytku w poprzednich latach. Na terenie osiedla w 2020 r. If you loved this post and you would like to get a lot more data with regards to city nieruchomosci szczecin Kawalerka Sprzedam biznes kindly pay a visit to our web-page. powstanie staw, a wokół niego tereny zielone dostępne dla wszystkich mieszkańców.

Apartament idealny dla max. Jasny, przestronny, stylowo urządzony Apartament typu studio położony w centrum Warszawy. Najbliższy parking strzeżony w odległości ok. 100 m Pod budynkiem znajdują się miejsca parkingowe w obszarze strefy płatnego parkowania (pn-pt 8.00-18.00, 3PLN/h) Eksluzywny, nowoczesny i funkcjonalnie urządzony apartament 2 pokojowy w sercu Warszawy.

Nowoczesne mieszkanie studio w luksusowym apartamentowcu w pobliżu centrum Warszawy. Pełne wyposażenie oraz nowe wnętrze zapewniają wygodę i komfort. Apartament posiada balkon z widokiem na osiedle.

Przestrzeń premium dla wymagających indywidualistów żyjących z rozmachem i poszukujących wyjątkowej jakości. Wyodrębniona strefa sypialna z pokojem kąpielowym oraz niezależna część pracy i spotkań komponują wygodne, funkcjonalne wnętrze oraz dodatkowe możliwości. Idealny dla rodziny lub grupy przyjaciół, tworzy warunki pobytu i wypoczynku dla 3 osób. wyposażenie pokoju Zestaw do prasowania

obniżenia kosztów pobytu Reklamacja może zostać złożona w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: lub bezpośrednio pracownikowi Wynajmującego. Wynajmujący ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia.

Deixe uma resposta

Esse site utiliza o Akismet para reduzir spam. Aprenda como seus dados de comentários são processados.